سرورهای مجازی جدید مدیریت شده هایبریدی آمریکا

با سلام خدمت تمامی کاربران عزیز شرکت فراسو سامانه پاسارگادبا توجه به نیاز مبرم بیشتر کاربران شرکت فراسو به سرور های مجازی و ارائه سرور های کارآمد تر به کاربران عزیز برآن شدیم تا سرویس های ... بیشتر بخوانید »

آبا 3ام
انتشار ماژول فایروال و Captcha برای WHMCS

با سلام با استفاده از این ماژول می توانید برای فرم ورود WHMCS خود Captcha را فعال کنید و با استفاده از قسمت فایروال این ماژول امنیت WHMCS خود را چندین برابر کنید. برخی از امکانات ماژول به شرح زیر می باشد ... بیشتر بخوانید »

مهر 17ام
راه اندازی Mirror لینوکس و دانلود سنتر سیستم عامل ها

با سلامدر جهت بهبودی رضایت مشترکین سرویس ها شرکت فراسو سامانه پاسارگاد افتخار دارد تا از سرویس های زیر رونمایی کند :سرویس شماره 1 : راه اندازی Mirror های لینوکسبا توجه به نیاز مشترکین و سیاست گذاری ... بیشتر بخوانید »

شهر 16ام
استخدام در چهار ردیف شغلی

با سلامشرکت فراسو سامانه پاسارگاد در نظر دارد تا از نیروهای متخصص در زمینه های زیر دعوت به همکاری کند.طراح وب:تسلط کامل بر JavaScript , jQuery , Html 5 ، CSS , Bootstrap , AngularJsآشنایی با SASSآشنایی با wordpressآشنایی با ... بیشتر بخوانید »

شهر 16ام
ارائه تحویل آنی گواهینامه SSL برای دامنه IR و امکان صدور EV

با سلامپیرو پیگیری های بی وقفه تیم مدیریتی شرکت، مفتخر می باشیم از امروز با عقد قرارداد رسمی با یکی از مراکز صدور گواهینامه های SSL در کشور لهستان سرویس تحویل آنی گواهینامه های SSL را ارائه کنیم ... بیشتر بخوانید »

خرد 8ام
تبریک سال نو و ساعات کاری در ایام نوروز

با سلامضمن تبریک و فرا رسیدن سال نو به تمامی هم میهنان به ویژه کاربران گرامی که شرکت را در مسیر اهداف مورد نظر طی سال پیشین یاری کردند به اطلاع می رسانیم که در ایام نوروز از مورخ 29 اسفند 1394 الی ... بیشتر بخوانید »

اسف 22ام
راه اندازی شماره تلفن 5 رقمی شرکت و امکان پاسخ گویی 30 تماس همزمان

با سلامبه دلیل جلب رضایت بیشتر مشترکین و دسترسی راحتر و بدون مشغولی خطوط تلفنی به واحد های شرکت، شرکت مفتخر می باشد که ضمن افزایش نیروهای پشتیبانی خود امکان پاسخ گویی 30 تماس همزمان را از امروز ... بیشتر بخوانید »

اسف 11ام
نامحدود شدن ترافیک ماهانه هاست های حرفه ای

با سلامدر جهت رضایت مندی بیشتر مشترکین قدیمی و مشترکین جدید پلن های شماره 4 و 5 و 6 هاست های حرفه لینوکس ایران از این پس با ترافیک نامحدود ارائه می شود. شایان ذکر است که هاست های حرفه ای به دلیل ... بیشتر بخوانید »

بهم 6ام
سیاست شرکت فراسو سامانه پاسارگاد برای تحریم WHMCS

در راستای سیاست جدید شرکت WHMCS و تحریم ایران توسط این شرکت و سوالات متعدد مشترکین شایان ذکر است که در حال حاضر برای لایسنس هایی که مشترکین از ما تهیه کرده اند (لایسنس های ماهانه) هیچ جای نگرانی ... بیشتر بخوانید »

دی 27ام
تبریک شب یلدا و تخفیف ویژه به مناسبت این شب فرخنده

با سلامضمن عرض تبریک به دلیل فرا رسیدن این شب فرخنده به تمامی مشترکین و طرفداران و بازدیدکنندگان گرامی شرکت مفتخر می باشد تا مناسبت این رویداد سرور اختصاصی آمریکا خود را با تخفیف و شرایط ویژه ... بیشتر بخوانید »

آذر 29ام